Вчителі в Maple Bear Kyiv впроваджують life-long learning на власному прикладі

Posted in Новини on Неділя, Серпень 27, 2023

Training time! 

Вдвічі більше учнів і дошкільнят – вдвічі більше вчителів. Ми вітаємо нових членів команди, готуємось до нового навчального року і з нетерпінням чекаємо на наших students 1 вересня на урочистий Перший дзвоник.

А поки учні насолоджуються останніми днями канікул, йде навчання для вчителів канадської та української програм. Академічна директорка з канадської програми Міс Андреа та тренерка Maple Bear Global міс Марла проводять заняття з тим, щоб всі наші вчителі майстерно впроваджували засади канадської освітньої філософії та програми Maple Bear і використовували найсучасніші підходи до викладання і управління класом.

Ось тільки декілька тем з навчального циклу цього року.

  • Student-centered learning (концепція індивідуалізованого навчання, за якою роль вчителя – бути фасилітатором і враховувати навчальні особливості й вподобання кожного учня)
  • Classroom Management (майстерне керування класом і підтримка позитивного емоційно-психологічного стану учнів).
  • Backward Design (концепція викладання, за якою у вчителя стоїть задача не вичитати тему, а розвинути в учнів і дошкільнят певні навички і досягти відчутного результату) 

Наші вчителі вчаться щодня і отримують підтримку від найдосвідченіших тренерів канадської академічної команди мережі Maple Bear впродовж всього року. Ми власним прикладом впроваджуємо концепцію і любов до навчання впродовж всього життя (life-long learning).

 

Ще можна приєднатись до спільноти Maple Bear Kyiv і забезпечити найкращі навчальні умови й сприятливе освітнє середовище. Дзвоніть за номером +380950969075 (вайбер, телеграм, вотсап) або заповнюйте  коротку заявку і ми подзвонимо вам самі.

Читайте також Які предмети вивчають учні та дошкільнята Maple Bear Kyiv англійською?

 

Share
Переглянути більше матеріалів...
День знань, або Як ми святкували 1 вересня в Maple Bear Kyiv

Наш День знань як і будь-який інший був настільки яскравим, що діти не хотіли йти ввечері додому, бо вони огорнуті в нас турботою. Хай цей навчальний рік для всіх школярів, дошкільнят та їх родин буде яскравим, наповненим новими знаннями і вміннями, […]

Share
Детальніше
Триває набір в початкову школу Maple Bear Kyiv на навчальний рік 2023/24

У турботливому та структурованому середовищі наші діти навчаються за кращими стратегіями та методиками Канади, а творча педагогічна команда заохочує їх пізнавати себе і життя та любити навчатись. Програма Maple Bear розроблена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Вона дозволяє опанувати навички, […]

Share
Детальніше
Триває набір в садочок Maple Bear Kyiv на навчальний рік 2023/24

Учителі дошкільних груп Maple Bear Kyiv знають, як розкрити потенціал кожної дитини з трьох років. Через інтелектуальний, фізичний, емоційний і соціальний розвиток ми допомагаємо дитині визначити свої сильні сторони і таланти, відчути себе повноправним учасником освітнього процесу. Ми вчимо учнів, що зв’язок […]

Share
Детальніше