Триває набір в початкову школу Maple Bear Kyiv на навчальний рік 2023/24

Posted in Новини on Четвер, Серпень 03, 2023

У турботливому та структурованому середовищі наші діти навчаються за кращими стратегіями та методиками Канади, а творча педагогічна команда заохочує їх пізнавати себе і життя та любити навчатись.

Програма Maple Bear розроблена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Вона дозволяє опанувати навички, необхідні для викликів XXI століття і формує любов до навчання впродовж життя. Ми виховуємо громадян світу з глобальним мисленням, які чітко розуміють свою національну ідентичність і шанують українську культуру.

Ми використовуємо провідні методики активного навчання: проєктну діяльність, експерименти, роботу в командах, інтегровані заняття за двома програмами тощо. Показуємо зв’язок академічних знань з реальним світом.

В школі учні відвідують гуртки:

  • гімнастика,
  • артстудія,
  • бальні танці,
  • акторська майстерність,
  • футбол,
  • плавання тощо.

Вчителі стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль фасилітатора в процесі навчання. Щотижня батьки отримують короткі звіти по успіхах і досягненнях дітей, щосеместру розгорнуті. Щоб потрапити до школи, потрібно пройти співбесіду.

Набір учнів 1, 2, 3 та 4 класів на 2023/2024 триває.

Ми пропонуємо якісне офлайн-навчання. Онлайн з приєднанням до занять класу передбачений для учнів класу, які за сімейними обставинами не прийшли до школи.

Зв’язатися з нами з приводу екскурсії-знайомства зі школою, співбесіди чи запису на тестові дні можна телефоном +380950969075 (вайбер, телеграм).

Або заповнюйте https://kyiv-osokorky.maplebear.ua/orderанкету  і ми вам передзвонимо.

Share
Переглянути більше матеріалів...
День знань, або Як ми святкували 1 вересня в Maple Bear Kyiv

Наш День знань як і будь-який інший був настільки яскравим, що діти не хотіли йти ввечері додому, бо вони огорнуті в нас турботою. Хай цей навчальний рік для всіх школярів, дошкільнят та їх родин буде яскравим, наповненим новими знаннями і вміннями, […]

Share
Детальніше
Вчителі в Maple Bear Kyiv впроваджують life-long learning на власному прикладі

Training time!  Вдвічі більше учнів і дошкільнят – вдвічі більше вчителів. Ми вітаємо нових членів команди, готуємось до нового навчального року і з нетерпінням чекаємо на наших students 1 вересня на урочистий Перший дзвоник. А поки учні насолоджуються останніми днями […]

Share
Детальніше
Триває набір в садочок Maple Bear Kyiv на навчальний рік 2023/24

Учителі дошкільних груп Maple Bear Kyiv знають, як розкрити потенціал кожної дитини з трьох років. Через інтелектуальний, фізичний, емоційний і соціальний розвиток ми допомагаємо дитині визначити свої сильні сторони і таланти, відчути себе повноправним учасником освітнього процесу. Ми вчимо учнів, що зв’язок […]

Share
Детальніше