Інфраструктура - Maple Bear Kyiv Дитячий садочок та початкова школа на Осокорках

Інфраструктура

  • Якісне двомовне навчання
Подати заявку
НАШ ПРОСТІР

Ми зонували простір Maple Bear Kyiv так, щоб дітям було комфортно і вчитися, і відпочивати на території школи протягом усього дня: є зони для навчання, власних проєктів, занять мистецтвом і спортом, є де обговорити останні новини з друзями та поласувати чимось смачненьким, приготованим власноруч. Запорукою безпечності і надійності нашого освітнього простору служать – охорона, відеоспостереження, укриття і генератор.

Сучасна будівля площею 7000 м². Достатньо простору з використанням сучасних високоякісних, а найголовніше – екологічних матеріалів, які відповідають найвищим стандартам, бо тут навчаються наші діти. Хороша вентиляція та регулярне гігієнічне прибирання. Сучасні аудиторії з ергономічними меблями, якісним обладнанням та освітленням, яке є безпечним для зору. Просторі світлі класи і дитсадкові групи, великі коридори, у яких діти завжди відчуватимуть комфорт, затишок та безпеку.

Дизельний генератор потужністю 44 kVA дозволяв нам під час блекаутів освітлювати, вентилювати і опалювати приміщення, користуватися інтерактивними дошками, комп’ютерами, планшетами та підтримувати басейн у належному для занять плаванням стані.

Укриття. Сертифіковане ДСНС найпростіше укриття на цокольному поверсі знаходиться в приміщенні школи. Діти потрапляють в нього через півтори хвилини після оголошення тривоги і продовжують навчання в облаштованих для цього осередках.

Їдальня. Просторе місце для прийому смачної, збалансованої, а найголовніше – здорової їжіЗручні столи та стільці для дітей різних вікових категорій, які сприяють комфортним перекусам, сніданкам, обідам та вечерям. У нас є найсмачніша їжа на будь-який смак дитини. Всі страви зберігаються у відповідних умовах, немає жодних вчорашніх страв чи напівфабрикатів.

Повноцінний медичний блок. Простір для забезпечення повної, комплексної медичної допомоги, обладнаний і повністю забезпечений усім необхідним матеріалом. У якому працює досвідчена медична сестра, яка завжди готова надати нашим дітям першу допомогу.

Зелена територія площею 1 га, що охороняється по всьому периметру. Місце, створене для дітей, маленький зелений оазис посеред «бетонних джунглів» з великою кількістю висаджених дерев, зеленим газоном, альтанками для активного відпочинку на природі, а найголовніше – безпечними дитячими майданчиками (улюблене місце дітей для проведення вільного часу під час перерв чи після шкільних занять).

Поле для мініфутболу. Місце для активностей та фізичного розвитку кожної дитини. Поле обгороджене по всьому периметру з якісним зеленим покриттям та розміткою. Місце з присмаком першої перемоги юних футболістів та футболісток.

Баскетбольний майданчик. Поле, яке допоможе юним спортсменам освоїти всі основи гри у баскетбол. Якісне покриття, обгороджена територія – все, що сприяє створенню справжньої атмосфери баскетбольного матчу.

Спортивна зала. Простора мультифункціональна спортивна зала площею 140 м² з професійним спортивним обладнанням та скеледромом. Місце, яке допомагає забезпечити якісний фізичний розвиток кожної дитини; місце, де дитина вперше спробує смак перемоги та навчиться справлятись із поразками; місце, яке виховує свідоме ставлення до здорового способу життя.

Басейн довжиною 12 метрів. Комфортний простір для задоволення потреб маленьких любителів водної стихії. Душові та роздягальні для кожної дитини. Місце у якому кожен учень зможе ще з дитинства формувати своє здорове тіло і цілеспрямований характер переможця.

Танцювальна студія. Простора та комфортна хореографічна студія зі станками та великими дзеркалами дає змогу дітям під професійним наставництвом наших хореографів опановувати найрізноманітніші стилі танцю. Простір, який сприяє розвитку пластичності дітей, відчуттю ритму, гнучкості і впевненості.

Музична студія оснащена всім необхідним для розвитку в учнів та дошкільнят під час музичних занять відчуття ритму, дикції, вміння співати й рухатись в такт. Тут також проходить гурток акторської майстерності, на якому діти розвивають дикцію і пластичність в тілі, долають страх публічних виступів, знайомляться з театральним мистецтвом.

Артмайстерня створена для того, щоб навчати учнів малювання, розвивати їхнє естетичне чуття та сприяти обізнаності дитини в основних стилях і техніках образотворчого мистецтва. Простір, який допомагає розкривати таланти учнів, розвиває їхню креативність, емоційний інтелект та ментальну гнучкість.

Кулінарна студія. Місце створене для кулінарних пригод, веселих і смачних занять, на яких діти зможуть пізнати основи кулінарної майстерності. Що вже готували – мафіни, печиво, круасани, піцу, паску, яблучний пиріг, млинці, желе, тертий пиріг тощо.