Приватний садок Maple Bear на Позняках, Осокорках | Двомовна канадська дошкільна освіта

Дошкільна освіта

 • Канадська методика
 • Білінгвальне навчання
 • Навички 21 століття
 • «Жива» і гнучка навчальна програма
Про дошкільні групи

Maple Bear Kyiv пропонує дошкільну освіту для дітей віком від 3 років. Навчання в Maple Bear – це надзвичайно захоплююча подорож світом знань.

Учителі дошкільних груп Maple Bear Kyiv розкривають потенціал та розвивають таланти кожної дитини. Ми вчимо учнів, що зв’язок та вміння спілкуватися з іншими – це сила та багатство кожної людини.

В освітній процес Maple Bear приносить тільки найкраще з канадської освіти: повне занурення дитини в англомовне середовище, інновації, турботу, ґрунтовний підхід до навчання та розвиток особистості – маленької людини, яка, як ми віримо, буде щасливою та успішною; людини, що вміє мислити, аналізувати, брати на себе відповідальність, тобто бути свідомим громадянином світу!

Дошкільні групи Maple Bear створені з переконанням того, що діти дуже особливі і заслуговують на найкраще! Учні братимуть участь у надзвичайно цікавих, конструктивних та дуже близьких до їх природного сприйняття навчальних заходах, які допоможуть їм сприймати навчання та навколишній світ легко і одночасно почуватися впевнено і комфортно.

У дошкільних групах Maple Bear Kyiv ми розвиваємо навички, якості та унікальність кожної дитини, які в майбутньому не можуть бути замінені комп’ютером: допитливість, аналітичність, впевненість, незалежність, адаптивність, креативність, глобальне мислення.

Команда Maple Bear Kyiv підтримує своїх молодих учнів-дослідників у безлічі місій: від посадки квітки до запуску космічного корабля.

Ми хочемо, щоб діти вірили і відчували, що вони будують власний трамплін для того, щоб здійснити свої мрії!

План вступу та подача документів до класу дошкільної підготовки
1

Знайомство зі школою

2

Заповнення форми / прийом заявки на навчання

3

Знайомство з батьками / дитиною

4

Співбесіди

5

Підписання Договору про вступ

Заповнити анкету

Заповніть форму для запису на прийом.
Ми зв’яжемося з Вами!



  Дошкільна освіта

  Кожна дитина заслуговує на найвищий старт у житті та на допомогу, яка розкриє її потенціал. Діти швидко розвиваються в перші роки свого життя і знання, отримані ними з народження до 5-річного віку, мають важливий вплив на їх майбутні можливості.

  Maple Bear встановлює високі стандарти з метою забезпечення достатнього рівня підготовки дітей до початкової школи. Maple Bear дає дітям широкий спектр знань та навичок, які закладають міцну основу для того, аби вони могли досягти гарних результатів у школі та в житті.

  Читати далі!
  Обов'язкові предмети дошкільної освіти

  Англійська мова і література: у старшій дошкільній групі діти зможуть ефективно спілкуватися англійською мовою, розуміти і розмовляти англійською мовою, добре знатимуть літери алфавіту, зможуть читати текст англійською мовою базового рівня, знатимуть прийоми правильної вимови при вивченні нових слів, знатимуть стратегії письма для написання текстів базового рівня, і, нарешті, зможуть користуватися аудіо- та відео- матеріалами і сприймати їх.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
  Наші учні стають

  Спраглими до знань

  Впевненими

  Гнучкими

  З аналітичним мисленням

  Підготовленими до життя

  Самостійними

  Креативними

  З глобальним мисленням

  Заповнити анкету

  Заповніть форму для запису на прийом.
  Ми зв’яжемося з Вами!