Про школу Maple Bear | Двомовна канадська освіта на Позняках, Осокорках

Про школу Maple Bear

  • Висока якість двомовної канадської освіти в 560 школах по всьому світу
Подати заявку
Про нас

Школи Maple Bear пропонують комплексні навчальні програми з використанням канадської методики викладання і навчальних планів, повністю розроблених нашими спеціалістами для дошкільнят і учнів початкових та старших класів.

Ми дуже добре розуміємо свою відповідальність, яку несемо перед учнями та батьками. Суворий контроль якості дозволяє нам використовувати найкращі канадські практики в галузі освіти.

У цей час в 560 школах Maple Bear дошкільного віку, початкових та середніх навчається понад 39 000 учнів. Ми відкриті в 31 країні: Бангладеш, Болгарія, Бразилія, В’єтнам, Гонконг, Індія, Китай, Корея, Малайзія, Марокко, Мексика, Непал, ОАЕ, Оман, Перу, Румунія, Сінгапур, США, Таїланд, Туреччина, Україна, Філіппіни та Шрі-Ланка. Ми будемо відкриватися в 8 країнах: Австралії, Албанії, Аргентині, Гватемалі, Кенії, Парагваї, Сербії та Хорватії.

Головний офіс Maple Bear Global Schools Ltd знаходиться в Норт-Ванкувері, Канада.

Економіка країн Східної та Центральної Європи стрімко розвивалася протягом останніх десятиліть. Місцеві компанії вийшли на міжнародні ринки, а міжнародні корпорації відкривають представництва в країнах Східної та Центральної Європи. Така ситуація зміцнила культурну самобутність регіону та збільшила попит на освічених місцевих жителів, які вільно володіють англійською мовою.

Керівництво Maple Bear CEE вважає, що освіта є наріжним каменем, який матиме найбільш позитивний вплив на майбутнє регіону – не лише з економічної точки зору, але й для вирішення основних проблем, з якими стикається людство.

Наша історія

Ідея створення канадських шкіл Maple Bear виникла в ході діяльності Canadian Education Centre Network (CECN), некомерційної організації, яка отримує фінансування з бюджету Канади та Азіатсько-Тихоокеанського фонду Канади, якій було доручено просувати канадські освітні послуги на міжнародному ринку з метою залучення іноземних студентів до навчання в Канаді.

Школу Maple Bear було створено після того, як менеджери CECN за кордоном виявили, що попит на якісну двомовну канадську освіту є в родин середнього класу, де батьки часто здобували освіту за кордоном, зокрема в Канаді.

Перша канадська школа Maple Bear була відкрита в 2005 році в Індірапурамі (Нью-Делі), Індія.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наша мета – забезпечити орієнтовану на учнів систему навчання в безпечних і сприятливих умовах, щоб прищепити їм любов до здобуття знань протягом усього життя.

Програма Maple Bear створена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного і соціального.

Ми прагнемо, щоб наші учні стали успішними після закінчення школи.

Місія і візія

Ми в Maple Bear Global Schools віримо, що немає нічого важливішого за освіту наших дітей.

Місія Maple Bear – забезпечити систему навчання, орієнтовану на потреби учнів, створити сприятниве середовище, яке доможе дітям досягти успіху після школи і навчить вчитися протягом усього життя.

Візія Maple Bear полягає в тому, щоб забезпечити якісну освіту від дошкілля до старшої школи, в основі якої лежить філософія та найкращі практики канадської системи, освіту, яка відповідає очікуванням батьків, незалежно від країни чи культури, а також відповідає місцевим стандартам освіти.

У школах Maple Bear ми створюємо навчальні програми з використанням канадських методик викладання і навчальних планів, які повністю розроблені канадськими освітніми експертами.

Головний офіс Maple Bear Global Schools Ltd знаходиться в Норт-Ванкувері, Канада.