Про важливість вільної гри для дітей

Posted in Психологія on Понеділок, Жовтень 02, 2023

В організації навчання в Maple Bear Kyiv ми враховуємо вікові особливості дітей. Тому в нас передбачений час для вільної гри в розкладі – Choice Activities.

В грі дитина зцілюється, відновлюється і розвивається. Під час гри мозок дитини працює повним ходом – розгортається історія, проживаються емоції й життєвий досвід, вона випробовує себе в різних ролях.

Батьки більше переживають за інтелектуальний розвиток, але в грі розвиваються інші, не менш важливі, сторони маленької особистості – емоційний та соціальний інтелект. Через гру дитина пізнає себе.

Вільна гра – це першорядна природна потреба мозку. Занурюючись в гру, дитина відчуває щастя, адже в цьому світі вона повноцінно проживає життя і має свободу самовираження.

Радіймо за дітей, коли вони граються. Вони в цей час розвиваються і дорослішають.

Читайте також: Триває набір в садочок Maple Bear Kyiv на навчальний рік 2023/24

Share
Переглянути більше матеріалів...
Які функції виконує психолог в Maple Bear Kyiv?

При вступі психолог проводить діагностичну співбесіду на готовність дитини до навчання в канадсько-українському садочку та школі Maple Bear Kyiv. Впродовж навчального року наша психологиня Олена Богданова проводить індивідуальні та групові заняття з дітьми, а також надає психологічні консультації вчителям та […]

Share
Детальніше