Канадська школа Maple Bear на Позняках, Осокорках | Двомовна приватна початкова школа

Початкова школа

 • Канадська методика
 • Білінгвальне навчання
 • Навички 21 століття
 • «Жива» і гнучка навчальна програма
Про школу

Канадська початкова школа Maple Bear Kyiv пропонує інноваційну освіту за програмою, що використовує найкращі канадські методи та стратегії навчання. Програма розроблена виключно для Maple Bear відомими та визнаними канадськими спеціалістами з освіти, охоплює найкращі практики канадської системи освіти, дотримуючись вимог до освіти України. Окрім того, українська освіта базується на навчальній програмі НУШ (нової української школи).

Канадська школа Maple Bear Kyiv вітає всіх дітей та батьків, які хочуть забезпечити своїй дитині щасливе та перспективне майбутнє. Школа допомагає кожному учневі розвивати свої академічні та особистісні якості, розвивати творчий потенціал.

Наша школа прагне перевершити очікування батьків та суспільства щодо освіти, готуючи своїх учнів до майбутніх можливостей у своїй країні або за її межами.

Приватна двомовна школа Maple Bear Kyiv – це:

 • любов до навчання;
 • неперевершеність освіти;
 • мультикультурність та повага до відмінностей.

Ми – це найкраще з канадської освіти для глобального майбутнього.

План вступу та подачі документів до школи
1

Знайомство зі школою

2

Заповнення форми / прийом заявки на навчання

3

Знайомство з батьками / дитиною

4

Співбесіди

5

Підписання Договору про вступ

Заповнити анкету

Заповніть форму для запису на прийом.
Ми зв’яжемося з Вами!  Про навчання

  Навчання, орієнтоване на учня, у безпечному та стимулюючому середовищі

  У початкових школах Maple Bear учень розвиває навички спілкування двома мовами (українською та англійською), включаючи розуміння, мовлення, читання та письмо.

  Досвідчені українські педагоги використовують основу канадської освіти для розробки ексклюзивної програми української мови Maple Bear. Ця програма відповідає українській культурі та включає національні та регіональні цінності.

  Студенти засвоюють навички та поняття, математичні чи наукові, різними способами. До них належать практичні підходи та досвід, а також проєкти, які роблять математику та науку більш значущими та актуальними.

  Вчителі завжди стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль посередника в процесі навчання. Завдяки щоденному спілкуванню з книгами, газетами та журналами та можливості писати творчо, учні самостійно формують навички читання та письма. Програма також використовує різноманітні заходи, що мають багато різних цілей, в індивідуальних та групових умовах, для розвитку та вдосконалення набору навичок учнів.

  Читати далі!
  Обов'язкові предмети початкової школи

  Ми склали досконалу програму з усіх предметів – прикладну, інтенсивну та актуальну для початкової школи, яка базується на успішному канадському підході до навчання і викладання. Метою Maple Bear є розвиток у дитини базових знань з таких предметів, як письмо і читання, математика, природознавство, технології, аналіз, розв’язування задач, обробка інформації та обчислення, розвиток і підтримка навичок критичного та творчого мислення, що допоможе дітям досягти успіху в сучасному світі. Навчальна програма початкової школи включає в себе комплексний підхід до виховання дитини – фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Навчальна програма Maple Bear для початкової школи передбачає подачу як мінімум 50% навчального матеріалу англійською мовою. Решта матеріалу подається рідною мовою. Англійська мова (розмовна, граматика і література), математика і природничі науки викладаються англійською мовою. Навчання рідною мовою проводиться з історії, географії, фізичного виховання, мистецтва та інших предметів.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
  Наші учні стають

  Спраглими до знань

  Впевненими

  Гнучкими

  З аналітичним мисленням

  Підготовленими до життя

  Самостійними

  Креативними

  З глобальним мисленням

  Заповнити анкету

  Заповніть форму для запису на прийом.
  Ми зв’яжемося з Вами!